Dlouholetý moderátor Radia 1, Tomáš Vydra, se stal kmotrem debutového alba „Bad Season?“. To slavnostně polil šampaňským přímo na podiu Vinohradského pivovaru 29. 11. 2019 večer. U té příležitosti jsme mu položili 3 otázky:

1) 27 let vysíláš každou sobotu pořad Staré poledne na Radiu 1, většinou zacházíš až směrem k 60. a 70. letům, dostaly v Tvém pořadu nějaký prostor i skupiny spojené s rockovým podžánrem „grunge“?

No hlavní náplní je muzika, co lidi buď neznají, nebo na ni zapomněli, díky komunistům je takové muziky hodně, proto se držím 60./70. let a starší převážně psychedelie, blues, rock……pokud ovsem vysílám mimo svoje hodiny, vždy pouštím devadesátky a moderní elektrické blues….

2) Když bys mel ze svého extrémně širokého rejstříku hudebních inspirací vybrat 2 nebo 3 opravdu srdcové kapely, které si opakovaně i mimo svůj porad pouštíš, které by to byly?

To je hrozně těžká otázka, hlavně proto, že mám ve sbírce cca 10 000 vinylů a CD, takže chápej, že nedokážu odpovědět…. ale asi Lynyrd Skynyrd, Stevie Ray Vaughan, Leon Russel, Albert Collins a další a další…… vloni se nám narodila štěňata, celkem 9 kusů a jména…….. …….Jimi, Janis, Mahalia, Stevie, Koko, Roy, Rory, Albert, Etta……..i s tím jsem měl problém, jak je pojmenovat, abych na nikoho nezapomněl…..

3) K čemu bys styl debutového alba SURROUND přirovnal?

Vy mě připomínáte moje oblíbené ….. Mother Love Bone…. a to je velká čest…..